Skip to content

TropiMy Przygody


Warto pomagać: wylicytuj NOWOZELANDZKĄ PAKĘ ROZMAITOŚCI!

Warto pomagać: wylicytuj NOWOZELANDZKĄ PAKĘ ROZMAITOŚCI!

Pomaganie jest fajne! Niejednokrotnie angażowaliśmy się w w akcje pomocowe i nadeszła pora, żeby zaangażować się ponownie. Zbliża się styczeń, a to oznacza kolejny, 26. już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku gramy z orkiestrą!

Zawsze wspieraliśmy WOŚP podczas styczniowych finałów, czy to wrzuceniem kasy do puszek czy przelewem, jak przez ostatnie dwa lata, kiedy nie było nas w styczniu w Polsce. Nasi znajomi blogerzy (Gonimy Słońce) zainspirowali nas w ubiegłym roku do bardziej aktywnego udziału w finale i postanowiliśmy wystawić nowozelandzką pakę rozmaitości na aukcję!

W ciągu całego ubiegłego roku w Nowej Zelandii sukcesywnie kupowaliśmy kolejne nowozelandzkie gadżety i tak powstała NOWOZELANDZKA PAKA ROZMAITOŚCI! Bardzo gorąco zachęcamy was do licytacji, a jeśli nie interesują was nowozelandzkie gadżety, to do udostępniania i namawiania do licytacji tych, których zainteresować mogą! 🙂 Wszak cała kwota wesprze dzieciaki, dla których w tym roku gra WOŚP, więc warto licytować, i nie żałować 🙂 Pamiętajcie, KARMA WRACA! My przekonaliśmy się o tym niejednokrotnie i głęboko w to wierzymy. Zapewne chcielibyście wiedzieć, co ta paka zawiera? Przecież nikt nie chce kupować kota w worku 😉 No to lecimy!

Nowozelandzka paka rozmaitości

–> Aukcja na Allegro <–

W skład nowozelandzkiej paki wchodzą:

  • zdjęcie Alp Południowych w formacie 30 x 45 cm w antyramie (na zdjęciu bez antyramy)
  • bawełniana torba na zakupy z wizerunkiem ptaka kiwi – symbolu Nowej Zelandii
  • czarny t-shirt z ptakiem kiwi w rozmiarze L
  • „The Beaut Little Book of New Zealand Slang” – słownik slangu nowozelandzkiego
  • Marmite – bogate w witaminy smarowidło do chleba i uwielbiane przez Nowozelandczyków. Obcokrajowcy albo je kochają albo nienawidzą – koniecznie trzeba go spróbować i opowiedzieć się po jednej ze stron 😉
  • Dwa zestawy małych kosmetyków podróżnych: Szampon i odżywka do włosów Natural Earth z wyciągiem z miodu Manuka – charakterystycznego dla Nowej Zelandii (objętość buteleczek: 35 ml) oraz żel pod prysznic z ekstraktem z nasion winogron i szampon z odżywką z ekstraktem z cytrusa Koha Spa (objętość buteleczek: 30 ml)
  • figurka maoryskiego wojownika
  • kieliszek z maoryską maską wojownika
  • breloczek-otwieracz do butelek w kształcie ptaka kiwi
  • pocztówka z personalną dedykacją dla zwycięzcy aukcji i miłym słowem od nas 🙂

Nowozelandzka paka rozmaitości

Nowozelandzka paka rozmaitości

Podoba się wam? No to już kochani, udostępniajcie, licytujcie i pomagajcie!

–> Aukcja na Allegro <–

Na koniec mamy do was, kochani, prośbę! Jeśli nie chcecie licytować, udostępniajcie proszę ten tekst dalej, niech idzie w świat i przyniesie dużo kasy na szczytny cel! Dzięki!

4

Dodaj komentarz