Skip to content

TropiMy Przygody


Plany podróży

Plany podróży

Marzysz o wakacjach na końcu świata? Idealnie trafiłaś/-eś! Pomagamy w przygotowaniach i układamy plany podróży po Kanadzie, Nowej Zelandii, Kolumbii, Ekwadorze, Peru, Chile i Argentynie. W każdym z tych krajów spędziliśmy trochę czasu (w Kanadzie wciąż spędzamy), znamy najfajniejsze atrakcje oraz lokalne realia i chętnie pomożemy w przygotowaniu wakacji marzeń, co oszczędzi Ci czas, pieniądze oraz stres. Bo przecież zaplanowanie wyjazdu na drugi koniec świata to spora dawka stresu!

Jak to wygląda?

Odzywasz się do nas mailowo, poznajemy się i twoje oczekiwania (mailowo lub przez Skype). My przygotowujemy dla Ciebie plan podróży dzień po dniu dostosowany do twoich oczekiwań. Dostajesz od nas gotowy plan i… to nie koniec! Oferujemy jeszcze jedne konsultacje po ułożeniu planu, tak aby na pewno spełnił twoje oczekiwania.

Co wchodzi w skład planu?

  • Rozpisany plan na każdy dzień
  • Propozycje atrakcji
  • Sugestie dotyczące transportu na miejscu i lotów wraz ze wskazówkami, gdzie ich szukać
  • Propozycje noclegów
  • Informacje praktyczne: restauracje, waluta i wszystko inne, o czym w danym miejscu warto wiedzieć
  • Konsultacje mailowe/skypowe

 

Ile to kosztuje?

Przygotowanie dwutygodniowego planu twojego wymarzonego wyjazdu to tylko 300 zł! Układamy również plany na dłuższe wyjazdy czy ze specjalnymi wymaganiami, które wyceniamy indywidualnie. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas.

Ułożyłaś/-eś swój własny plan podróży, ale nie jesteś pewna/-y, czy ma sens? Odezwij się do nas! Oferujemy również konsultacje i poprawki twoich planów z uwzględnieniem lokalnych uwarunkowań. Pisz, pomożemy!

Dlaczego my?

Mamy bogate doświadczenie w podróżowaniu, a każdy z krajów po których układamy plany podróży zdążyliśmy całkiem nieźle poznać. W Kanadzie, Nowej Zelandii i Ekwadorze mieszkaliśmy, natomiast w Peru, Kolumbii, Chile i Argentynie spędziliśmy co najmniej po miesiącu poznając ich najbardziej – oraz te mniej – popularne miejsca. Amerykę Południową pokochaliśmy miłością wielką, śledzimy na bieżąco wydarzenia i interesujemy się tym, co tam się dzieje. Prowadzimy także grupę na Fb poświęconą podróżom po Ameryce Południowej, która jest skarbnicą wiedzy i porad! Zapraszamy tam i do współpracy przy waszych planach podróży. Obiecujemy, nie pożałujecie! 🙂