Skip to content

TropiMy Przygody


Współpraca

wspolpracaZapraszamy do współpracy zarówno blogowej, jak i zawodowej. Jeśli masz pomysł na jakąś fajną akcję na naszym blogu zapraszamy do kontaktu. Do każdej propozycji (reklamowej, promocyjnej, redakcyjnej) podchodzimy indywidualnie, bo wszystko jest kwestią chęci i dogadania się. Do tej pory współpracowaliśmy m.in. z April (ubezpieczenia), VisitBerlin, Visit Oslo, Kosice Region, DB Bahn, Empikfoto.pl, a także z agencjami turystycznymi i hotelami w kilku krajach Ameryki Południowej oraz w Nowej Zelandii.

Obecnie, w naszej Niekończącej się Podróży Poślubnej współpracujemy z producentem odzieży termoaktywnej BRUBECK, a uprzednio współpracowaliśmy z producentem butów outdoorowych Keen Polska oraz producentem odzieży outdoorowej Regatta.

brubeck

 

Tropimy Przygody

Keen

Czy współpraca z nami jest efektywna i owocna? Nie odpowiemy na to pytanie z wrodzonej skromności ;), ale poniższe opinie powinny świadczyć same za siebie.

Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej:

Współpraca Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce z Karoliną Anglart z bloga TropiMy Przygody rozpoczęła się od wyjazdu studyjnego na Słowację. Szukając blogerów podróżniczych piszących w ciekawy sposób o różnych miejscach i zakątkach świata, trafiliśmy na blog Karoliny i Bartka. Efektem wyjazdu na Słowację była seria bardzo ciekawych artykułów na blogu okraszona dobrymi zdjęciami. Karolina rzetelnie wywiązała się ze swoich zobowiązań, a jej profesjonalne podejście do współpracy, pozytywne nastawienie oraz dbałość o szczegóły sprawiły, że jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Mamy nadzieję, że będziemy kontynuować naszą owocną współpracę także w kolejnych latach.

Ján Bošnovič
Dyrektor Narodowego Centrum
Turystyki Słowackiej w Polsce

Db Bahn:

Współpracę z Karoliną Anglart rozpoczęłam wyjazdem do Brandenburgii, w celu przedstawienia produktów DB na terenie Polski i Niemiec oraz zapoznania się z ofertami turystycznymi w Brandenburgii. Współpraca przebiegała bardzo pomyślnie, Karolina z brawurą wywiązała się z wszystkich zadań, publikując artykuły o wyjeździe na blogu i w mediach społecznościowych. Wspomnienia z wyjazdu zostały również uwiecznione na zdjęciach. DB ma nadzieję na dalszą współpracę w przyszłości!

Katarzyna Kuban
Marketing & Sales Manager Eastern Europe
DB Bahn

Poniżej prezentujemy podstawowe statystyki naszego bloga. Na życzenie podeślemy całą prezentację i bardziej szczegółowe dane.

współpraca tropimy przygody

 

Jeśli zaś chodzi o współpracę zawodową, to 50% z nas jest freelancerem (Karolina) i sprzedaje swoje umiejętności pisarskie i fotograficzne (pisałam m.in. dla magazynów: Poznaj Świat, All Inclusive, Sezon, portalu Travelmaniacy.pl czy Peron4.pl, a oto moje portfolio fotograficzne). Jeśli chcecie ciekawy artykuł, piękne zdjęcia lub potrzebujecie pilota wycieczek (wprawdzie już nie są wymagane, ale mam uprawnienia pilockie z czasów, kiedy jeszcze były niezbędne do wykonywania zawodu pilota), który poprowadzi waszą grupę na końcu świata (może akurat tam jesteśmy, nasza obecna lokalizacja do sprawdzenia na tej mapie), zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz