Skip to content

TropiMy Przygody


Wyniki koralinowego konkursu!

Wyniki koralinowego konkursu!

Trwało to dłużej niż miało, ale obrady jury były bardzo burzliwe!;) A pisząc zupełnie serio, to werdykt był właściwie jednomyślny. Niniejszym ogłaszam, co następuje:

Nagroda główna, czyli pobyt w ParkHotel Łysoń w Inwałdzie wędruje do Agnieszki za pracę plastyczną, którą zobaczycie poniżej. Agnieszka ujęła nas ciekawym pomysłem, poczuciem humoru (strzyżenie owiec w Australii – świetny pomysł!) oraz wysiłkiem włożonym w przygotowanie zgłoszenia swoimi własnymi rękami, a nie klawiaturą.

Drugie miejsce zajęła Katarzyna, za co otrzyma książkę „Pisane słońcem” Maćka Roszkowskiego z dedykacją oraz jedno z moich zdjęć w dużym formacie. Kasia postawiła na zwiedzanie Polski, zgodnie z zasadą „cudze chwalicie, swego nie znacie”, która jest równie bliska mnie, bo mnie też gryzie, że własnego kraju nie znam zbyt dobrze.

prezentacja Katarzyn – klik

Ostatnia nagroda, książka „Gorączka” Tomka Michniewicza powędruje do Adama za kolaż zdjęć, który bardzo zwięźle, ale jakże dobitnie pokazuje jego chęć podróżowania i pomysł na spożytkowanie wyimaginowanych pieniędzy – mimo, że nie napisał konkretnego przeznaczenia budżetu, dobrze wiadomo, co by z nim zrobił.

miejsce 3

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w zabawie! Mam nadzieję, że przygotowanie prac sprawiło Wam tyle przyjemności, co mi i moim jurorom ich czytanie!

Z autorami zwycięskich prac skontaktuję się mailowo. Gratulacje!

[ezcol_1third]zarezerwuj lot[/ezcol_1third] [ezcol_1third]zarezerwuj nocleg[/ezcol_1third] [ezcol_1third_end]wypożycz samochód[/ezcol_1third_end] Jeśli zarezerwujecie lot, noclegi lub samochód za pomocą powyższych linków, my dostaniemy parę groszy. Waszej rezerwacji nie zrobi to różnicy, a my wprawdzie kokosów nie zarobimy, ale zawsze na jakiś obiad czy wino się uzbiera 🙂 Dziękujemy!

Podziel się swoją opinią