Skip to content

TropiMy Przygody


Absurdy w podróży

Absurdy w podróży

Pewnego sierpniowego wieczora zaczęłam przeglądać zdjęcia z różnych podróży i co chwilę uśmiechałam się na widok jakichś absurdalnych, śmiesznych lub dziwnych rzeczy i zdarzeń, które napotkałam podczas szwędania się tu i ówdzie. Tak powstała poniższa galeria. Dopiero jak zaczęłam przeglądać zdjęcia w poszukiwaniu tychże klatek, to się okazało, że tego typu smaczków można znaleźć mnóstwo na każdym wyjeździe, nawet tym do wioski obok. Ba, nawet podczas zakupów w sklepie osiedlowym.

Zawsze lubiłam wychwytywać takie małe absurdy i uwieczniać je w czarnej puszce powszechnie znanej jako aparat fotograficzny, ale nigdy ich nie zebrałam razem, więc nie wiedziałam, że jest tego aż tak dużo. Dużo, a nawet więcej, bo to, co zaraz oglądniecie to zaledwie wybór tych najlepszych, najśmieszniejszych lub najbardziej zadziwiających w mojej opinii. Gdybym chciała pokazać wszystkie, to miejsca w blogowej szufladzie na zdjęcia by nie wystarczyło;) Mam nadzieję, że wywołają one na waszych twarzach taki uśmiech, jak na mojej.

A może Wy też zbieracie takie smaczki i absurdy? Jak tak, podzielcie się nimi w komentarzach lub mailowo! Pośmiejemy się razem!

[ezcol_1third]zarezerwuj lot[/ezcol_1third] [ezcol_1third]zarezerwuj nocleg[/ezcol_1third] [ezcol_1third_end]wypożycz samochód[/ezcol_1third_end] Jeśli zarezerwujecie lot, noclegi lub samochód za pomocą powyższych linków, my dostaniemy parę groszy. Waszej rezerwacji nie zrobi to różnicy, a my wprawdzie kokosów nie zarobimy, ale zawsze na jakiś obiad czy wino się uzbiera 🙂 Dziękujemy!

10 Komentarze

 • Podróże

  8 października, 2013

  Ciekawy materiał fotograficzny 🙂

  • koralinatropiprzygody

   8 października, 2013

   dziękuję bardzo:)

 • Paula z rejsy.pl

  1 października, 2013

  Ja sporo podróżuję zawodowo, więc takich zdjęć też mam sporo i czasami chętnie je przeglądam, żeby powspominać i poprawić sobie humor;-)

  • koralinatropiprzygody

   1 października, 2013

   Och tak, poprawiają humor! 🙂

 • rysieka

  16 września, 2013

  no to już składaj kolejne części, bo warto się uśmiechnąć

 • bylenaprzod

  14 września, 2013

  hehe Dobre!

  • koralinatropiprzygody

   16 września, 2013

   Dzięki! 🙂

 • wygodna

  12 września, 2013

  Ho, ho, rzeczywiście spora kolekcja!

  • koralinatropiprzygody

   13 września, 2013

   A ile jeszcze na dysku leży:) Może się na II część uzbiera?;)

 • korpostajl

  12 września, 2013

  nareszcie!

Podziel się swoją opinią