Skip to content

TropiMy Przygody


Dolina Baryczy idealna na rowery

Dolina Baryczy idealna na rowery

Przy wyborze trasy na przetestowanie rowerów padło na Dolinę Baryczy. Blisko z Wrocławia, pięknie i z wieloma trasami rowerowymi. Trzeba przyznać, że całkiem nieźle są oznaczone i poprowadzone. Choć mogłyby częściej być przy szlakach miejsca przygotowane do pikniku, szczególnie przy stawach. Poza tym jeden ze szlaków wiedzie piaszczystą, leśną drogą, po której nie da się jechać. A przynajmniej nie tymi rowerami. Zatem w gratisie do rowerów był też kilkukilometrowy spacer.

Trasa ze Żmigrodu do Milicza i z powrotem jest idealna na weekendową przejażdżkę, a do Żmigrodu szybko i łatwo można dojechać pociągiem, jeśli ktoś chce oszczędzać siły na dolinę albo, jak my jadąc tam, nie jest zaprawionym rowerzystą. Wychodzi po ok. 50 km na każdy dzień, a wracać można innym szlakiem, żeby nudno nie było. Polecam każdemu, kto chciałby poruszać się rowerkiem po pięknych okolicach. Bo Dolina Baryczy naprawdę ma się czym chwalić. Ale to już możecie ocenić sami, patrząc na zdjęcia lub, lepiej, jadąc tam samemu!

[ezcol_1third]zarezerwuj lot[/ezcol_1third] [ezcol_1third]zarezerwuj nocleg[/ezcol_1third] [ezcol_1third_end]wypożycz samochód[/ezcol_1third_end] Jeśli zarezerwujecie lot, noclegi lub samochód za pomocą powyższych linków, my dostaniemy parę groszy. Waszej rezerwacji nie zrobi to różnicy, a my wprawdzie kokosów nie zarobimy, ale zawsze na jakiś obiad czy wino się uzbiera 🙂 Dziękujemy!

Podziel się swoją opinią