Skip to content

TropiMy Przygody


Kim są elfy?

5 lat temu odwiedziłam wioskę św. Mikołaja w Rovaniemi, rozwiewając dziecięce wątpliwości, że Laponia, w której ów święty mieszka, naprawdę istnieje. Wtedy uroczy elf w zielonych spodenkach i czapce z dzwoneczkiem zrobił mi zdjęcie z siwo-długobrodym Mikołajem. W końcu elf to pomocnik Mikołaja, no to kto miał to zdjęcie zrobić?

Dziś w rolę elfów wcielamy się my i w związku z tym chcielibyśmy życzyć Wam chwili zatrzymania i wytchnienia od zgiełku dnia codziennego oraz spokoju, który dostarczyć Wam może nowej energii i motywacji do tych dalszych, jak i bliższych podróży. Niech te święta, spędzone w gronie najbliższych, będą dla Was niezapomniane, a przy odrobinie szczęścia może i białe! 

No, a teraz zobaczcie tropiące przygody Elfy, czyli odpowiedź na tytułowe pytanie. Tak, to My! 😉

[ezcol_1third]zarezerwuj lot[/ezcol_1third] [ezcol_1third]zarezerwuj nocleg[/ezcol_1third] [ezcol_1third_end]wypożycz samochód[/ezcol_1third_end] Jeśli zarezerwujecie lot, noclegi lub samochód za pomocą powyższych linków, my dostaniemy parę groszy. Waszej rezerwacji nie zrobi to różnicy, a my wprawdzie kokosów nie zarobimy, ale zawsze na jakiś obiad czy wino się uzbiera 🙂 Dziękujemy!

 

11 Komentarze

Podziel się swoją opinią