Skip to content

TropiMy Przygody


Nowy Rok, nowe wyzwania

Nowy Rok, nowe wyzwania

Nie wiem dlaczego to tak działa, że podsumowania i plany snujemy zawsze pod koniec starego roku, a nie np. w sierpniu, bo niby co za różnica? Ale skoro tak jest i już to ja też podsumowuję i snuję nowe, wielkie plany w grudniu, a nie w maju. Pod koniec 2012 roku samolubnie życzyłam sobie więcej podróży i więcej pieniędzy, żeby można było te wszystkie wyjazdy bez problemu sfinansować.

Z kilku różnych powodów podróży było mniej niż w ubiegłym roku, nad czym trochę ubolewam. Ale to tylko powód, żeby w 2014 roku jeździć więcej! Za to wiele się pozmieniało w moim życiu zawodowym. Na lepsze, zatem nie narzekam. I to też jest powód, żeby starać się bardziej!

Na rok 2014 niczego sobie nie życzę, tylko planuję. A planów mam sporo, wyznaczyłam sobie nowe cele, które będę konsekwentnie realizować. W ramach zmian nowości pojawią się też na blogu. Rok temu dziękowałam Wam za czytanie i motywowanie mnie do rozwijania bloga. I w tym roku za to dziękuję. Muszę przyznać, że mój blog zmienił się bardzo, a zmieni się jeszcze bardziej. Ja wiem, że na plus, mam nadzieję, że i Wy tak będziecie uważać. A wszystko to dzięki Wam, bo z każdym dniem mam większą ochotę i motywację, żeby pisać i zarażać Was miłością do podróżowania i spełniania swoich marzeń! Bo bez tego życie byłoby nudne.

zarezerwuj lot
zarezerwuj nocleg
wypożycz samochód
Jeśli zarezerwujecie lot, noclegi lub samochód za pomocą powyższych linków, my dostaniemy parę groszy. Waszej rezerwacji nie zrobi to różnicy, a my wprawdzie kokosów nie zarobimy, ale zawsze na jakiś obiad czy wino się uzbiera 🙂 Dziękujemy!

3

 • r

  Styczeń 1, 2014

  pięknie, zrealizuj swoje cele z nadmiarem najlepiej

 • Lubię podróże

  Grudzień 31, 2013

  Nie ma to jak pasja podróżowania. Życzę w Nowym Roku realizacji wszystkich zamiarów podróżniczych.

  • koralinatropiprzygody

   Grudzień 31, 2013

   Dziękuję i wzajemnie!

Dodaj komentarz